Yazılar

Yenişehir Havalimanı hava kargo taşımacılığın merkezi oluyor

HRACATÇILARA önemli maliyet ve rekabet avantajı sağlamak amacıyla BTSO iştiraki olarak hayata geçen BTSO Lojistik A.Ş.’de hava kargo taşımacılığı Bursa Yenişehir uluslararası havalimanında hizmete girdi.

Yenişehir Havalimanı’nı ‘Lojistik Merkez’ haline getirmek için çalışmalar yürüten Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, hava kargo taşımacılığında önemli bir çalışmaya daha imza attı. Yenişehir Havalimanı’nda ilk uçuşun gerçekleştiği lansman törenine, AK  Parti Bursa Milletvekilleri Dr.Mustafa  Esgin,Refik Özen,Müfit Aydı,Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik,yeni göreve seçilen  Belediye Başkanı Davut Aydın, oda başkanları protokol üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Yenişehir Belediye Başkanı Süleyman Çelik burada yaptığı açıklamada “Artık hergeçen gün Yenişehir havalimanın yolcu taşımacılığından sonra bugün ilk uçısını gerçekleştirecek olan hava kargo taşımacılığınında bölgesel olarak ilçemize katkıları çok fazla olacak” dedi. Bursa Gümrük Müşavirleri Derneği Başkanı Orhan Kattaş ise, “Çoktan beri beklediğimiz özel bir gün bugün bizler gümrük müşavirleri olarak bu hizmeti çok önemsiyoruz.Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu. AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin de, “Bugün Bursa havalimanından ilk kargo uçuşlarının başladığı gün. Bursa adına gurur verici bir gün. Bursa’nın sanayi ve tarımsal anlamında uluslararası pazarlara ulaştır

Bize Ulaşın
Sosyal Medyada İnanç Kargo
İletişim
  • Mahmutbey Cad. Hürriyet Mah. Altın Sk. No:9 Kat:1 Bahçelievler -İstanbul
  • (212) 630 40 50
  • info@inanckargo.com