Yazılar

Turkish Cargo Acente Ödül Töreni’nde Hava Kargo Sektörünün En’leri Belirlendi

Turkish Cargo, bu yıl 9’uncusu düzenlenen ‘Acente Ödül Töreni’ kapsamında hava kargo sektörünün ileri gelenlerini ve Türkiye’de faaliyet gösteren birçok acenteyi bir araya getirdi.

Sektörün önde gelen sivil toplum kuruluşlarından olan Utikad’ın ve İstanbul Havalimanı işletmesi üst düzey yöneticilerinin katılımı ile İstanbul’da gerçekleşen acente ödül töreninde, Turkish Cargo’ya katkıları dolayısıyla acentelere 17 dalda ödül takdim edildi.

Başarılı hava kargo markası Turkish Cargo ile en fazla taşıma yapan; AS-AV International Transport, DSV Hava-Deniz Taşımacılık ve Atılım Uluslararası Nakliyat ile 2018 yılı içerisinde en çok geliştirme gösteren acente ödüllerini; Borusan, Panalpina ve Globelink Unimar firmaları aldı. Gecede  DHL, Merkür, Küehne Nagel, Asset, Aramex, Expeditors, TNT ve ALG Lojistik firmaları da çeşitli kategorilerde ödüle layık görüldü.

Türk Hava Yolları Genel Müdür (Kargo) Yardımcısı Turhan Özen ödül töreni ile ilgili açıklamasında, “Dünyanın en hızlı büyüyen hava kargo markası olmamızda iş ortağımız acentelerin büyük bir katkısı var. Bugün burada yalnızca ortak başarımızı kutlamıyoruz aynı zamanda yarınki başarılarımız için de heyecanımızı paylaşıyor, motivasyonumuzu tazeliyoruz. Turkish Cargo’nun başarısına katkı sağlayan tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.” dedi. Gece, çekiliş ile sürpriz hediyelerin dağıtılması ile son buldu.

Turkish Cargo Acente Ödül Töreni’nde Hava Kargo Sektörünün En’leri Belirlendi

Bize Ulaşın
Sosyal Medyada İnanç Kargo
İletişim
  • Mahmutbey Cad. Hürriyet Mah. Altın Sk. No:9 Kat:1 Bahçelievler -İstanbul
  • (212) 630 40 50
  • info@inanckargo.com