Yazılar

ETHIOPIAN KARGO UÇUŞLARINI ATATÜRK’E ÇEKİYOR VE YOLCU UÇUŞLARINA BAŞLIYOR

Türkiye’deki GSA’lığı Airmark tarafından yapılan Etiyopya bayrak taşıyıcısı Ethiopian Airlines’ın, B777 kargo uçağı ile 07 Nisan 2019 Pazar günü itibariyle İstanbul Atatürk’ten uçuşlara başlıyor. Ayrıca Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri yeni havalimanından yolcu seferlerine başlıyor.

Afrika’nın en büyük havayollarından olan Ethiopian Airlines, B777 kargo uçağı ile 07 Nisan 2019 pazar günü itibariyle her pazar 13:30 tarifeli olarak Istanbul Atatürk Havalimanı’ndan (ISL) Addis Ababa Airport (ADD) sefer düzenleyecek.

 

Türkiye’deki kargo GSA’lığı Airmark tarafından yapılan ve öncesinden her pazartesi Addis Ababa – Sabiha Gökçen – Addis Ababa rotasında operasyonunu yürüten Ethiopian Airlines artık her pazar Istanbul Atatürk Havalimanı’ndan Addis Ababa Airport kargo uçağı servisi sunacağını duyurdu.

 

Özellikle Afrika destinasyonları için acentelere rekabetçi fiyatlar ve kaliteli hizmet sunan Ethiopian Airlines kargo uçağı servisinin yanı sıra ayrıca B737 yolcu uçağı ile Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere 03 Nisan 2019 itibariyle IST-ADD uçuşlarına başlayacaktır.

 

ADD’ den aşağıdaki varış noktalarına kargo geçiş uçakları ile servis sağlanmaktadır;

 

Afrika: ABJ,ABV,ACC,ADD,BKO,BZV,CPT,DAR,DKR,DLA, FIH,HRE,JNB,JRO,KAN,LAD, LBV,LFW,LOS,LUN,NIM,NSI,OUA,PNR,SSG,ZNZ

 

Uzakdoğu: BJS,BKK,BOM,CAN,HKG,KUL,MNL,PVG

 

Ortadoğu : BEY,DXB,JED

Bize Ulaşın
Sosyal Medyada İnanç Kargo
İletişim
  • Mahmutbey Cad. Hürriyet Mah. Altın Sk. No:9 Kat:1 Bahçelievler -İstanbul
  • (212) 630 40 50
  • info@inanckargo.com